İHALENİ BUL HEDEFİNE ULAŞ

SON EKLENEN İHALELER

HAKKIMIZDA

Daşcı Sağlık Grubu, müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir. Bir Daşcı Medya iştiraki olan İhale Dünyası. Yurtiçi ve yurtdışı binlerce ihale, doğrudan temin, ihale sonuçlarını günlük olarak yayınlamaktadır. İhale dünyası, kamu ihalelerinin yanısıra özel hastane ve kurumların da alımlarını yayınlaması aynı zamanda ülke çapında çok geniş bir doğrudan temin istihbarat ağıyla bilgiyi en hızlı biçimde sunmasıyla öne çıkmaktadır.

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Daşcı Sağlık Grubu, 1990 yılında kurulmuştur. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran Daşcı, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Medya, uluslararası ticaret, inşaat, kongreler – seminerler, turizm & perakende; gayrimenkul altı ana sektörde faaliyet gösteren Daşcı Sağlık Grubu ayrıca, mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra teknoloji, spor ve eğlence alanındaki yeni yatırımlarıyla da büyümesini sürdürmektedir. Daşcı grup çalışanlarıyla müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.
Daşcı Sağlık Grubu’nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Grup dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektedir.

Daşcı Sağlık Grubu’nun yönetim yaklaşımı, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini de yansıtmaktadır. Daşcı Sağlık Grubu, sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Grubun sosyal sorumluluk projeleri toplumun sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratmasına katkıda bulunmak hedefiyle yönetilmektedir.

Hayata geçirdiği tüm kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerinde sorumluluklarının bilincinde olan Daşcı Sağlık Grubu, topluma öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır. Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan Daşcı Sağlık Grubu, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. Daşcı Sağlık Grubu standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.

Mesajınız İletildi
En kısa sürede size dönüş yapılacaktır

Canlı Destek

Lütfen destek almak istediğiniz konuyu / soruyu aşağıdaki alana yazınız. Destek birimlerimiz derhal ilgilenecektir.

Tebrikler
İhaleniz Başarıyla Yüklenmiştir

İhale Gönder

Aşağıdaki formun uygun bölümlerini doldurarak gönderim yapabilirsiniz. İsterseniz belgelerinizi ihale@ihaledunyasi.net adresine e posta yoluyla göndererek de yayınlanmasınız sağlayabilirsiniz.