İyi Klinik Uygulamaları Eğitimi

31.10.2018

İyi Klinik Uygulamaları Eğitimi

Kurumumuz Klinik Araştırmalar Daire Başkanlığı tarafından 30 Kasım 2018 tarihinde 9:00-18:00 saatleri arasında Ankara’da “İyi Klinik Uygulamaları Eğitimi” düzenlenecektir. Eğitimin düzenleneceği mekân bilgileri ve detaylı eğitim programı ilerleyen dönemde www.titck.gov.tr adresinizde ilan edilecektir.

Eğitime 80 katılımcı kabul edilecektir. Toplantıya katılım için daha önce bu eğitimi almamış araştırmacılara ve etik kurul üyesi olarak görev yapmakta olan kişilere öncelik verilecektir. Bu nedenle başvurularda katılım gerekçesinin tarafımıza bildirilmesi önem arz etmektedir.

Eğitime katılım taleplerinin 15 Kasım 2018 tarihinde mesai bitimine kadar klinik.arastirma@titck.gov.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir. Telefon ile yapılan başvuru talepleri ve 15 Kasım 2018 tarihinden sonra gönderilen mailler dikkate alınmayacaktır. Başvuru sahibi görev yaptığı kurumu, telefon numarasını, mail adresini, daha önce İyi Klinik Uygulamaları eğitimine katılıp katılmadığını ve katılım gerekçesini belirtmelidir. Değerlendirmenin ardından katılımcı listesi web sayfamızda yayımlanacaktır. Yayımlanan listede adı bulunmasına rağmen eğitime katılamayacak olanların tarafımıza durumlarını bildirmeleri gerekmektedir. Kurumumuzca herhangi bir görevlendirme yapılmayacaktır.

Taraflara önemle duyurulur.


Kaynak:TİTCK

Yorum Yaz

E postanız yayınlanmayacaktır. Tüm alanlar mecburidir