FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON HASTANESİ (FTR) ADANA ŞEHİR HASTANESİ ÖRNEĞİ ÇALIŞTAYI

09.04.2018

Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Dairesi Başkanlığı ve Şehir Hastaneleri Koordinasyon Daire Başkanlığı’nın organize ettiği Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Saha Gezisi ve Çalıştayı 6 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilmiştir. Toplantı açılış konuşmalarını Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Dr. Murat Alper, Adana İl Sağlık Müdürü Ahmet Özer ve Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Koray Daş tarafından yapılmıştır.

“Türkiye’de FTR Hizmetleri Sunusu” Dr. Neşe ÖZGİRGİN (Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastalıkları Uzmanı) ile, Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yüklenici Firma Mimari Sunusu Mustafa YALÇINKAYA FTR Cihaz Parkı Sunumu (Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü), Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü FTR Hastanesi Sunumu, Fatih Turgut KANDEMİR  tarafından gerçekleştirilmiş.

FTR Hastanesi Mimari Yapı ve Tasarım Değerlendirme  (Soru Cevap), Fatih Turgut KANDEMİR-Derya GEMİCİ ABADAN-Bahar BAYRAK, Tartışma Değerlendirme (Soru Cevap) Moderatör: Sayit ÇELEBİ (Şehir Hastaneleri Koordinasyon Dairesi Başkanlığı), Dr. Vural KAVUNCU (Kütahya Milletvekili), Dr. Esen TUTAR, İbrahim Yılmaz ile tamamlanmıştır. 

Adana Şehir HastanesiFTR


  1. İlgili Dosyalar


    YÜKSEK GÜVENLİKLİ ADLİ PSİKİYATRİ HASTANESİ (YGAP) ADANA ŞEHİR HASTANESİ ÖRNEĞİ ÇALIŞTAYI

Duyurular

Tüm Duyurular


Yorum Yaz

E postanız yayınlanmayacaktır. Tüm alanlar mecburidir