YÜKSEK GÜVENLİKLİ ADLİ PSİKİYATRİ HASTANESİ (YGAP) ADANA ŞEHİR HASTANESİ ÖRNEĞİ ÇALIŞTAYI

06.04.2018

Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Dairesi Başkanlığı ve Şehir Hastaneleri Koordinasyon Daire Başkanlığı’nın organize ettiği Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastanesi (YGAP) Çalıştayı 5 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilmiştir. Toplantı açılış konuşmalarını Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Dr. Murat Alper, Adana İl Sağlık Müdürü Ahmet Özer ve Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Koray Daş tarafından yapılmıştır.

“Adana YGAP Deneyimi” Oturum Başkanı Esra Alataş ile, Adana Şehir Hastanesi YGAP Örneği Sunusu Dr. Yarkın Özenli (Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi YGAP Sorumlusu)  tarafından gerçekleştirilmiş.
Türkiye YGAP süreci, Oturum Başkanı Sağlık Hizmetleri Dairesi Başkanı Dr. Pınar Koçatakan ile
“Türkiye’de YGAP Süreci Oturumu”, Dr. Gazi Alataş (Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı) tarafından gerçekleştirilmiş.
Yüklenici Firma Değerlendirme, Oturum Başkanı Şehir Hastaneleri Koordinasyon Daire Başkanı Sait Çelebi ile Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yüklenici Firma Mimari Sunusu gerçekleştirilmiştir.

Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü YGAP Sunusu, Moderatörler: Dr. Esra Alataş, Dr. Yarkın Özenli, Fatih Turgut Kandemir ile devam edip YGAP Mimari Yapı ve Tasarım Değerlendirme (Soru Cevap)
Fatih Turgut KANDEMİR, Bahar Bayrak, Banu DOĞAN; Tartışma-Değerlendirme(Soru Cevap) ise
Moderatör: Dr. Gazi Alataş, Sait ÇELEBİ, Dr. Gülnihal Gökçe Ünal ile tamamlanmıştır.

Adana Şehir HastanesiYGAPYorum Yaz

E postanız yayınlanmayacaktır. Tüm alanlar mecburidir