TDB 23.ULUSLARARASI DİŞHEKİMLİĞİ KONGRESİ 2.DUYURUSU YAYINLANDI

05.07.2017

21-24 Eylül 2017 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde (ICC)  gerçekleştirilecek olan TDB 23. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi ile ilgili tüm bilgilerin yer aldığı kongre 2.duyurusu yayınlandı.

Ulusal ve uluslararası konuşmacıları, panelleri, kursları ve serbest tebliğlerle dolu zengin bilimsel programının yanı sıra kongre sosyal programı ile harika zaman geçireceksiniz.

Açılış Töreni

21 Eylül 2017, Perşembe günü yapılacak kongre açılış töreni; su davulları gösterisi, açılış konuşmaları ve Gonca Karataş İletişim Sunumu ile İstanbul Kongre Merkezi Oditoryumu’nda sizleri bekliyor.

Expodental 2017

Daha önceki senelerde 3 gün olarak gerçekleşen Expodental Fuarı, bu sene siz değerli katılımcılarımız için 4 güne uzatıldı.

Teknolojinin en son yeniliklerinin sunulduğu, yaklaşık 5000 m2 alanda kurulu Expodental 2017, 3 gün sürecek olan TDB 23. Uluslararası Kongresi ile birlikte başlayacak ve kongre sonrasındaki Pazar günü de devam edecek.

Söyleşi ve Tiyatro

Yoğun bilimsel programla dolu kongrenin 1. Gününün ardından değerli üstat Müjdat Gezen'i ve hemen ardından da bütün kadrosu dishekimlerinden oluşan Celal Tak yönetimindeki Lüküs Hayat Oyunu'nu hep birlikte keyifle izleyeceğiz.

Gala Yemeği ve Erol Evgin Konseri

Kongrenin 2. gününün ardından Geleneksel Gala Yemeğimizde Erol Evgin ile buluşacağız. Bu müzik dolu eşsiz gecede hep birlikte olmak dileğiyle...

Diğer Aktiviteler ve Kapanış Töreni

Öğle yemeklerinde Levent Işıktekin Project Trio grubu sizlerle birlikte olacak. Expodental 2017 Açılışına ise Carnaval Turco Bando'su renk katacak.

Fuar'da bu sene geleneksel İstanbul lezzetleri de sürprizler arasında… Kongre kapanış törenimizde ise gelenekselleşen hediye çekilişimiz sizleri bekliyor.

Ajandanıza şimdiden not alın… Eylül’de İstanbul’da buluşmak üzere…

Türk Dişhekimleri Birliği


TDB_23.UDK_2.Duyuru_01.06.2017.pdf


Kaynak:TDB

Yorum Yaz

E postanız yayınlanmayacaktır. Tüm alanlar mecburidir